| layla123 a întrebat:

-buna

-sa trecem la subiect eu am un telefon care e adus din Germania il am de ceva timp si im s-a disctrus putin mufa in sensul ca iese din telefon dar cand o bagam inapoi telefonul incarca acum nu mai incarca nu stiu ce sa fac am incercat sa schimb incarcatorul dar nimic,, la reparatie nu ma pot duce cu el pentru ca am cautat si nu am gasit nici carcasa in Romania si nu as vrea sa schimb nici telefonul( rog seriozitate, scuza-ti categoria ) este urgent

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Este de la placa de baza. Fara sa mergi la service nu poti rezolva aceasta problema. Sa dus slotul pentru incarcator nu incarcatorul in sine. Tot ce poti sa faci e sa mergi la service sa iti schimbe slotul. Succes.