| SupMates a întrebat:

Acum aproximativ o luna am achizitionat un j7 2017 si de atunci am intampinat o gramada de probleme.
1. Uneori cand sunt intr-o zona cu semnal bun se intampla sa pierd pur si simplu semnalul daca folosesc datele.
2.Cand joc ceva pe telefon cu toate ca am semnal mi se intampla sa imi creasca pingul oribil de tare.
3.La cerinte ceva mai mari uneori se blocheaza timp de o fractiune de secunda si dupa merge perfect ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
4. Face poze oribile in lumina scazuta, am testat un alt j7 2017 si poza de pe celalalt era de minim 5 ori mai clara si colorata.
5. Uneori laguieste urat.
Daca il duc la garantie oare il voi putea inlocui, nu are mereu fitele astea dar si cand le are te enerveaza la culme.Am testat si un j5 sa compar si j5 merge mult mai repede/bine.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Te duci cu el la eMag, Media Galaxy, sau de unde l-ai achiziţionat şi le spui toate problemele astea, dacă ai garanţie sigur o să te ajute, e de datoria lor şi îşi respectă clienţii.

Nu e normal să păţeşti aşa, mergi la ei şi vezi ce-ţi zic.