| extazyboy a întrebat:

Buna seara acum cateva zile am avut probleme cu softul la telefon si l-am resoftat si acum nu imi mai arata nr de tel de pe cartela daca bag cartela in alt telefon mi le arata dar de bag in al meu nu, de ce? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Incearca mai bine prin setari la contacte..sau reveniti la setarile din fabrica...eu am 85 de resoftari si schimbari de rom la samsungu meu si nu am problemehappy

| DragosAlex1 a răspuns:

De obicei dupa ce iti schimbi/resetezi softul ai probleme cu telefonul. Incearca la un magazin unde repara telefoane.

| tudorsad a răspuns:

Vezi in setari, de unde iti afiseaza contactele. Acolo ar trebui sa poti sa alegi sa vezi de pe sim, memorie telefon, sau ambele

| extazyboy explică (pentru tudorsad):

Salut eu am Nokia n95 si nu gasesc setarile...