| sirbuclarita a întrebat:

Am primit un apel telefonic de pe un numar 037351xxxx. Cand am incercat sa sun si nu mi-a raspuns nimeni, dar la interval de 5 minute m-a sunat, de pe acel nr., un barbat, care mi-a raspuns ceva scurt in engleza. Nu am inteles exact ce pentru. ca atentia mi-a fost distrasa de limba engleza. Ce fel de nr. de telefon este, din ce retea? Multumesc!

1 răspuns:
| Rax a răspuns:

Si eu am fost sunata de pe 0372******de cei de la Vodafone, pentru a mi vorbi despre ofertele lor.nu am raspuns, ci i am sunat eu, dar mi au raspuns din prima. le am refuzat oferta, dar apoi de pe acelasi numar m au sunat si a doua zi, dar nu le am mai rasp.happy