| George_Razvan_1990 a întrebat:

Buna seara am revenit cu o alta problema cu telefonul meu sad. Am un Samsung galaxy ace plus gts7500, resoftat de 2 zile. Problema este urmatoarea: dupa ce ma conectez la wifi pe routerul meu din casa, cand incerc sa deschid o pagina de net sau play store-ul, acesta nu incarca nici o pagina de net dand eroare. Astept sfaturi urgent. FUNDA!

1 răspuns:
| XtReMee a răspuns:

Trebuie sai faci setarile la net cauta pe net pentru telu tau funda