| MichaelFGDHR253665 a întrebat:

Buna seara, am un telefon mobil Huawei p8 Grey titanium, Modelu cu 3GB ram, și azi am întimpinat niste probleme, mergeam pe drum și vorbeam la telefon și dintr-o dată mi sa închis telefonul mobil cînd l-am deschis bateria era 15 la % și precizez că aveam bateria 60 la %, ce și fi întâmplat de mi so închis brusc, ear asta seara cînd l-am băgat la încărcat de la 10 la % s-a ridicat dintr-o dată la mai bine de jumătate bateria, care e problema, să mă panichez?

4 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Inlocuieste bateria la el am avut si eu p8 sunt bune, frumoase etc, dar bateria din fabrica e cam praf, din asta am si renuntat la el
Doar in service o poti inlocui

| MichaelFGDHR253665 explică (pentru IIIshaneIII):

Cit este bateria? Cit Mo costa totul? Sti pe cineva care schimbă la Tecuci da-mi un link unde se poate găsi bateri pentru el.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Bateria o sa te conste maxim 75 lei cu transport cu tot, iar montajul depinde cum negociezi la service, sau daca te pricepi tu e gratis