| 00andrey00 a întrebat:

Buna Seara TPU! Am instalat aplicatia instagram si functioneaza perfect.dar cand doresc sa pun o poza imi arata imaginea neagra. Nu stiu de ce. Am dezinstalat aplicatia de mai multe ori dar tot nu a functionat. Am instalat si versiuni anterioare si tot asa. Mi-am facut 2 conturi si la fel ..Am incercat si din setari la camera din aplicatie ..Degeaba. Are cineva vreo idee. Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Alina2910 a răspuns:

Si eu am dar merge, poate daca stergi si instalezi iar o sa mearga

| 00andrey00 explică (pentru Alina2910):

S-a facut un update si acum functioneaza happy

1 răspuns: