| M1tza a întrebat:

Buna Seara TPU! Am nevoie de ajutor intr-o problema cu telefonul. Am cumparat din iarna 1 Allview P5 mini.Iar acum cand il deschid imi apare sigla si numele Allview si ramane blocat, am incercat scoaterea bateriei, scoaterea cardului de memorie si scoaterea cartelelelor dar degeaba. Poate sa imi spuna si mie cineva ce sa fac ...in afara faptului de a merge la service cu el...

9 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Hard reset.
si poate o sa mearga.

| M1tza explică (pentru davidtm):

SI cum fac asta la un telefon cu TouchScreen?

| davidtm a răspuns (pentru M1tza):

Am cautat pe youtube, dar n-am gasit pentru acest telefon.

| M1tza explică (pentru davidtm):

Am reusit sa dau factory reset...Dar tot nu face nimic...La fel se intampla.

| davidtm a răspuns (pentru M1tza):

Eu la multi am spus, sa nu aleaga Allview, e o firma recenta, si proasta, facuta de romani.
dar ei vor allview.in loc sa aleaga Samsung sau apple.aceste 2 firme, sunt cele mai bune.dar ei vor Allview.ce sa le fac.

| Lynnfield a răspuns (pentru davidtm):

Si Nokia?

| M1tza explică (pentru davidtm):

Faza e ca acelasi telefon facut de Samsung sau Apple costa de cel putin de 2 ori cat costa la Allview.

| davidtm a răspuns (pentru Lynnfield):

Nokia e slab.
am avut unu era praf praf.(Nokia x7)

| M1tza explică:

Si cum fac asta?