| Xena16 a întrebat:

Buna seara TPU.

Am primit cadou un Samsung Galaxy s10+ din luna august.
La început vedeam pe ecran complet, nu se vedea bara neagra din stânga și dreapta dar acum, daca vreau sa vad un film pe Netflix îmi apar acele pete pe lateral. Am mărit rezoluția la maxim și degeaba!
Îmi puteți da o idee, va rog?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Nu ar trebui sa afecteze o tema functiile telefonului, ai incercat in diferite videoclipuri chestia cu zoom-ul?

7 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Tine apasat pe aplicatia de Youtube, du-te la app info, dai pe force stop, intra iar pe Youtube, dai pe un videoclip si dupa dai zoom pe video cat esti in fullscreen, ar trebui sa se scaleze pe toata imaginea

| Xena16 explică (pentru bogdan324):

Am urmat toți pași care i.ai scris, din păcate e la fel!

| bogdan324 a răspuns (pentru Xena16):

Incearca sa te duci la setari, dai pe display, dai pe fullscreen apps.dai pe aplicatia Youtube si schimba din auto pe full

| Xena16 explică (pentru bogdan324):

Bogdan 324, am urmat pașii dar nu.mi da voie sa schimb, este numai "auto", nu există "full"!

| Xena16 explică (pentru bogdan324):

E posibil sa se fi schimbat setările telefonului din cauză că am instalat o temă din Play Store?
Dar am incercat și am dezinstalat și tot la fel este!

| bogdan324 a răspuns (pentru Xena16):

Nu ar trebui sa afecteze o tema functiile telefonului, ai incercat in diferite videoclipuri chestia cu zoom-ul?

| Gabriel9707 a răspuns:

Salut, ai incercat sa "ciupesti" ecranul?

| Xena16 explică (pentru Gabriel9707):

Am incercat! Nu merge!