| Everard a întrebat:

Bună seara TPU! Am şi eu o întrebare legată de lumea asta "digitală". Am un cont de google şi am persoane importante în agendă, dacă intru de pe browser pe cont îmi apar toate contactele, iar dacă intru de pe mobil de pe acelaşi cont îmi apar 0 contacte, am încercat să sincronizez, să le bag şi în agenda telefonului dar nu am reuşit.Soluţii,hai că dau şi o fundă. Sănătate!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pi sincronizeaza ti telefonul adica contul tau de pe calculator trebuie sa coincidă adica sa fie acelasi cu acela din telefon, daca de exemplu pe calculator esti logat in gmail, pe telefon trebuie sa fi tot in gmail nu in yahoo, deci conturile trebuie sa fie aceleasi, la fel si parolele, problema este in telefon fa ti actualizarile la zi, fa ti vizibile parolele din telefon conecteraza te pe wifi sau 4 G ca daca nu nu vei putea accesa nicio persoana din agendă, ce marca de telefon ai?

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Porneste sincronizarea inclusiv si netul activat apoi intra in setari la conturi dai tap pe contul tau si sincronizare agenda. Daca faci asta sigur vei avea agenda