| catalin123443211234 a întrebat:

Buna seara TPU, am un telefon ..samsung galaxy s advance...cand dau sa pornesc internetul nu imi mai apar sagetile alea sus ...si nu imi permite accesarea la internet.stiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| reysp a răspuns:

Pe ce retea ai internetul? trebuie facute cateva setari pentru a avea internet

1 răspuns:
| catalin123443211234 explică:

Nu reysp nu ai inteles bine, eu am toate setarile, la samsungurile astea de fiecare data cand vrei sa intri pe internet trebuie sa activezi internetul, traficul..si de fiecare data cand iesi trebuie sa il opresti ca altfel iti consuma traficul..in fine..cand il activezi trebuie sa iti apara niste sageti sus.mie nu imi mai apareau, dar am dat la telefon sa revina la setarile din fabrica si acum imi apar, oricum multumesc mult