| Xena16 a întrebat:

Bună seara TPU.

Asta seara am incercat sa sun o prietena pe Viber (si are Viber) dar nu o găsesc în contactele aplicației. Îmi apare cu "Viber out ". De ce? Va rog dați-mi un răspuns mai detailat!

Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Poate a dezinstalat aplicatia. Sau a facut o resetare a telefonului si s-a sters automat.

| Xena16 explică (pentru Iote):

Aplicația o are căci am întrebat și vorbește și cu alte persoane cu Viber.

| Heavenonearth a răspuns:

Nu are aplicatia Viber in telefon.e dezinstalată.

| Xena16 explică (pentru Heavenonearth):

Am contactat.o și mi-a spus că mă caută și ea cu Viber și nu mă găsește! Iar ea vorbește cu Viber și cu altcineva. Cum se poate așa ceva? Chiar recent am adăugat un alt nume la contacte care are Viber și e ok, vorbim.
Deci aplicația exista in ambele cazuri, la mine și ea.