| Ursulet2019 a întrebat:

stie cineva sa mi spuna daca la un abonament la telekom cu un giga de net pe luna(un giga la viteza 4g, apoi nelimitat insa numai ate viteza)platesc in plus daca de cateva zile imi merge netul foarte bine(ceea ce inainte nu se intampla)? -vreau sa mentionez ca luna trecuta mers la fel doar ca nu am stat atat de mult pe net si am platit in plus cu putin fata de cum plateam de obicei. Eu obisnuiam ca atunci cand se termina acel un giga si netul era foarte prost sa intru in setari si sa mut niste liniute dintr-un grafic(nu se intampla mare lucru cand faceam asta oricum) acum sunt data ca inainte, dar scrie ca am consumat cam 16 giga...ce sa mai cred?laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sweetys a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine renunti la abonament. Eu am platit de mai multe ori facuturile marite chiar si de 4 ori, iar cand ii sunam sa cer explicatii inventau legi si clauze contractuale. Mai bine iei o cartela la Vodafone si cu 6 euro stai pe net cat vrei. Ultima facutura care mi.a venit mai mult a fost luna asta si dupa ce o platesc imi desfac abonamentul la ei. Sunt niste Hoti