| Anania_Anania_1996 a întrebat:

Buna stie cineva vreun site de pe care pot suna tot pe un nr de Orange? daca nu am minute dar am net

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Acea persoana trebuie sa aiba net.
Nu ai ce face cu minutele; trebuie sa ai net: si tu si cealalta persoana. De asemeni trebuie sa aveti aplicatia instalata amandoi -fie pe pc fie pe telefon, nu conteaza(fie ca unul este pe pc iar altul pe telefon).
Aici gasesti mai multe detalii: http://www.devicer.ro/......tenii-tai/

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poti folosi aplicatia "Viber"; dar si respectivul trebuie sa aiba aplicatia.

| Anania_Anania_1996 explică (pentru anonimg):

Dar daca acea persoana nu are net si eu am dar nu am minute?

| Anania_Anania_1996 explică (pentru anonimg):

Multumesc

| anonimg a răspuns (pentru Anania_Anania_1996):

Domnul sa fie laudat!

| anonimg a răspuns (pentru Anania_Anania_1996):

Acea persoana trebuie sa aiba net.
Nu ai ce face cu minutele; trebuie sa ai net: si tu si cealalta persoana. De asemeni trebuie sa aveti aplicatia instalata amandoi -fie pe pc fie pe telefon, nu conteaza(fie ca unul este pe pc iar altul pe telefon).
Aici gasesti mai multe detalii: http://www.devicer.ro/......tenii-tai/