| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Știți vreo aplicație pentru IPhone în care pot crea video din poze și să pun ce melodie vreau? Am încercat mai multe dar nu pot alege ce melodie vreau. Adică, îmi dă ei variante. Am încercat Viva Video, Flipagram și altele. deci vreau să pun ce melodie vreau eu.

6 răspunsuri:
| skaterboi2002 a răspuns:

Incearca iMovie, si daca ai aplicatia Documents, intra in aplicatia si gliseaza spre internet si descarca de muzica vrei tu, dupa aceea distrubuie din Documents muzica in iMovie...

| xNuiiDeTiinex explică (pentru skaterboi2002):

Am iPhone 6, dar nu am "documents" am doar "fisiere" dar nu are treaba. Nu merge.

| skaterboi2002 a răspuns:

Stiu ca ai fisiere, dar nu poti descarca muzica direct pe iPhone! insa pe aceea aplicatia da, si poti distribui in Fisiere sau iMovie piesa cu care doresti sa o folosesti in video

| tomyonutz a răspuns:

Incearca iMovie. Este o aplicatie licentiata de Apple si o primesti gratuit cu orice iPhone de la modelul 6 in sus.

| skaterboi2002 a răspuns (pentru tomyonutz):

Am avut si 5s si ii gratis incepand cu iOS 10!

| Andreea_Diana_1999_jYG0 a răspuns:

Incearcă "photogrid" men.