| Nyya a întrebat:

Buna toată lumea! Pe telefon Samsung J5 2016 nu-mi mai merge să ascult muzica descărcată, adică este acolo dar nu merge. Cu o săptămână înainte mergea. Le-am șters și le-am băgat înapoi dar degeaba. Adică atunci când conectez telefonul îmi apare doar Android DCIM și Playlist. Ce să fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ori faci reset factory ori descarci din play alt reproductor audio.

| mudokins78 a răspuns:

Cand conectezi telefonul, dai cu degetelul slide de sus in jos si atingi pe pictograma unde iti spune sa alegi cum vrei sa te conectezi la pc/laptop!
Alege MTP!
gata! (daca vrei sa asculti muzica de pe telefon cu un player, iti recomand MxPlayer pro, acest programel ruleaza muzica cu ecranul stins.
succes!
PS; tie iti aparea in laptop doar poze(DCIM) din cauza usb choice.

| Nyya explică:

Când îl conectez la PC *

| tamulici a răspuns:

Pentru siguranța că îți va funcționa, îți propun să îți resetezi telefonul. Îți va șterge orice cookie/cache care probabil creează problema asta și își va recveni după la normal.
Copiază-ți tot ce ai în pc și dă-i un reset.