| Mada1122 a întrebat:

Tocmai am venit dintr-o tabara si cand am ajuns am observat ca telefonul meu se conecteaza la wifi, dar internetul este indisponibil. Nu stiu daca problema este la router sau la telefon. Pot conecat alte telefoane si laptop-uri la router-ul meu si pot conecta telefonul meu la alte surse de internet. Ce parere aveti? Dau funda

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Internetul funcționează?

| Mada1122 explică (pentru Andreeush):

Internetul functioneaza la toata lumea, doar la telefonul meu nu

| Atfas a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat, trebuie sa opresti routerul si sa il pornesti iar si ar trebui sa mearga, la mine a mers.

| Mada1122 explică (pentru Atfas):

Am incercat deja asta si nu merge