| cristinattt a întrebat:

Buna! Tocmai ce mi-am cumparat o folie de protectie la telefon Samsung s20 si merge foarte prost in colturi, adica nu pot sa apas, se apasa foarte greu, trebuie sa apas cu toata puterea si stiu ca trebuie sa umbli pe undeva prin setari ca sa rezolvi problema asta dar nu stiu unde si nu gasesc nici tutorial. Deci are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"folie de protectie la telefon Samsung s20 si merge foarte prost "

renunță la ea, arată nașpa, peste zece zile o să aibă bule de aer. Ia o husă, e mai de doamne-ajută

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu am motiv să merg...

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat