| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 ani am activat o optiune de la Orange: primesc 1 euro pentru fiecare victorie a stelei si 10 SMS pentru fiecare gol iar (Orange) imi trimiteau SMS cu scorul si imi luau 5 centi pe SMS. Am anulat optiunea de vreun an dar la unele meciuri (nu la toate) imi trimit SMS-uri cu scorul si imi mananca bani si nici macar nu primesc nimic pentru victorile/golurile stelei. Daca trimit SMS cu STOP la ei spun ca nu sunt inscris in "fan Steaua". Ce sa fac sa scap de ei?

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

De ce nu mergi la un magazin Orange sa ii rogi sa iti rezolve problema?
Le poti arata sms-urile primite, ca dovada.

| Burlacu006 a răspuns:

Hm. ce treaba are asta cu dragoste si sex?