| Vladdddd a întrebat:

Pe site-ul official al Stelei Bucuresti scrie ca daca ai cartela Orange si trimiti sms la 321 cu textul "Steaua" primesti la fiecare gol 10 sms, credit bonus la victorie si informatii deste echipa pe mobil.Problema este ca eu sunt pe cosote, intrebarea mea este daca exista alta exhipa in Romania care sa aiba aceeasi optiune dar sa fie pe cosmote.
Exemplu:Sa trimit prin sms "O exhipa din Romania"(ex.:Vaslui) si la fiecare gol sa imi dea sms-uri si credit si alte chesti.
Exista asa ceva sau
Steaua este singura exhipa care detine aceasta optiune?

4 răspunsuri:
| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Da ca e cea mai bunatonguehee hee

| Helper94 a răspuns:

Nu. Trimite numele echipei cu care tii si urmareste meciurile pentru mai mult suspans. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DorianDamian a răspuns:

Nu...asteapta pana in 2015
Funda?laughing))