| starkgurl1234 a întrebat:

Buna TPU ajutor pls!
Am facut niste poze pe snapchat ieri si le am salvat in memoria snapchatului si dupa mi am inchis telefonul pana acum si cand am intrat pe snap la memorie nu mai erau de parca au disparut.
Cine imi spune si mie va rog mult ce trebuie sa fac ca sa le recuperez?

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Daca nu s-au salvat in Memories este cam imposibil sa le mai recuperezi... imi cer scuze ca ti-o spun

| Simon a răspuns:

Daca au ramas in memoria aplicatiei posibil sa se fi sters automat cand ai inchis aplicatia. Cauta-le prin telefon, poate le gasesti, daca nu, adio sad