| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU.Am 2 probleme cu telefonul meu.Este un LG Cookie Fresh. Uitati problemele:

1.Cand incerc sa trimit un mesaj cuiva imi zice cam dupa 10 minute ca mesajul a esuat, adica nu a fost trimis.Si asta se intampla la orice mesaj pe care il trimit.

2.Cand ma suna cineva pe care nu il am in lista de contacte imi spune ca apelul este retinut/respins.

Ce poate avea? Fara sa il duc la sediu... Funda happy

2 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Ai minute sau mesaje pe cartela? happySi mi-a facut la fel inainte sa sesizez ca nu mai am mesaje valabile happy Sau este o problema din telefon.Incearca pe la setari apoi confidentialitate si dai revenire la starea din fabrica Funda? big grin

| ElsaFromFrozen a răspuns:

Legat de apel, incearca sa intri in setari.La fel si la mesaje. Poti sa te documentezi pe internet, dar daca nu rezolvi, reformateaza-l sau du-l la sediu. Bafta! happy