| vasrazvan27 a întrebat:

Buna tpu...Am cumparat un telefon mobil de pe un site cunoscut de pe net(eMAG) si m-am gandit sa il returnez. Seara m-am razgandit si am sunat la eMAG si am anulat returul. Dimineata m-am trezit cu, curierul la mine la usa care imi cerea telefonul. I l-am dat dar nu mi-a dat nimic sa semnez.Sa stiti ca am selectat sa primesc un voucher cu care sa cumpar altceva, dar nu am primit nimic. CREDETI CA ESTE IN REGULA? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai scapat fara 2 pumni in gura esti in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ai pierdut banii, papa.

| vasrazvan27 explică (pentru anonim_4396):

Sta ce inseamna? ca nu o sa primesc vocherul? daca nu il primes dau magazinul online in judecata pentru ca eu am inregistrat discutia dintre mine si curier