| Florian80 a întrebat:

Buna TPU.
Am de schimbat bateria la Samsung note 20 ultra si la reprezentanta lot imi cer 380 ron cu 12 luni garantie, timp in care la un service obisnuit imi ia doar 200 ron tot cu 12 luni garantie.Ce parere aveti? Merita 180 ron in plus doar ca este reprezentanta Samaung? Ms

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cum spuneam: bateria e de la mama ei, de-acasă, garanție sută-la-sută - dacă ai banii, dă-i

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bateria e de la mama ei, de-acasă. Garanție sută-la-sută. Dacă ai banii, dă-i

| Florian80 explică (pentru sierra1):

Ok.ms.
Crezi ca merita asa diferenta mare?

| sierra1 a răspuns (pentru Florian80):

Cum spuneam: bateria e de la mama ei, de-acasă, garanție sută-la-sută - dacă ai banii, dă-i

| cfrtobias a răspuns:

Da, poate nu iti aduc unul nou nout, si nu va fi rezistent la apa, si pana la urma poate te va costa mai mult

| VelicanEmilia a răspuns:

Mai bine "Samsung" oficial. Macar esti constient ca bateria e originala si nu e "made in china".