| ByAnCaPySy2001 a întrebat:

happy am o intrebare:as vrea sa imi cumpar telefonul,, LG optimus L7 p710``. este bun? imi puteti da cateva informatii din propria experienta? merita banii?

Răspuns Câştigător
| MonsterEnergy a răspuns:

Nu merita banii.Nu recomand LG din proprie experienta.In afara de camera aia de 8 nu are nimic special.Vezi Orange Hiro.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de PERFORMANT şi la un preţ accesibil ( 750-800 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l7_ii_p710-5275.php

Evident, sunt şi telefoane mult mai performante, dar şi mult mai SCUMPE...

Deci, după părerea mea, telefonul menţionat îşi merită banii!

Şi, e un telefon de "firmă" - NU un "no name" gen Orange "X" ( majoritatea fabricate de ZTE )...

Acum depinde şi ce SUMĂ ai disponibilă pentru achiziţionarea unui telefon!

Sărbători fericite!