| Marylol a întrebat:

Buna TPU am o intrebare folia protectie pentru telefon vi-o puneti voi?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Unele telefoane au ele folia pusa dupa cumparare, alte telefoane sunt separate le pui tu daca vrei.

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca idiotii de producatori de telefoane n-ar face follile alea de protectie din fabrica imposibil de pastrat, ar fi ceva.
Niciodata nu pot sa pun folia aia cum trebuie.

| GoguStrigoi a răspuns:

Am un ORANGE Nivo si am folie de protective...am cumparat-o de la magazinul Orange, de unde mi-am luat si telefonul.
Da, o pun eu.

| AtheistForever a răspuns:

Folia de telefon e deja pusa cand il cumperi dar tu daca vrei as cumperi una ti-o pui tu dar poti ruga si vanzatoare sa ti-o puna ea...

| Marylol explică (pentru AtheistForever):

Si daca nu stie trebuie s-o pun eu nu/?