| msil3 a întrebat:

Am Samsung star 3 gt-s5229 si am descarcat cate-va aplicatii si jocuri si nu imi merg cand dau sa le instalez imi spune fisier necunoscut pot face ceva sau tel e varza?

Răspuns Câştigător
| Rares13121999 a răspuns:

Pai......telefonul nu are sistem de operare deci de aceea nu iti merg aplicatiile (nu are nici symbian, nici android) Funda?

3 răspunsuri:
| Gheorghiu_Gabriel_1976 a răspuns:

Nu exista aplicatii, jocuri sau teme pentru GT-S5229.

| Bianca_Bia_1993 a răspuns:

Pai cand le descartci cauta jocuri pentru rezolutia ta adica 320x240
si eu am acelasi tel si incerc sa gasesc Samsung apps sti ceva de el

| Marius_Mase_1993 a răspuns:

Am si eu acelasi tip de tel si iau jocuri de aici www.corby2downloads.com sau de pe dedomil.net (multe de pe dedomil nu merg pe acest model de tel + ca nu suporta jocuri mai mari de 900 si cv de kb).