| patricia236012 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi!
Am un Samsung Galaxy GT-S5830 si am probleme cu bateria. Deci,se incarcă dar foarte greu,si după cand il scot din priză sa ma uit pe el, nici nu durează 2 minute si sa si descarcat...Stie cineva ce trebuie sa ii fac?.
M-am gandit si la solutia de dus la reparat, dar m-am gandit "că poate„ se mai poate face ceva sa se incarce normal si sa mearga calumeaa...
Vă rog frumoss! Dau funda si raspuns castigătorr!

1 răspuns:
| marian5946 a răspuns:

Cel mai bine este sa il duci la reparat, este evident ca are o defectiune.