| Asasinulmicut123 a întrebat:

Am o micuță problemă cu telefonul(Așa cred eu). Atunci când stau pe el puțin mai mult timp(Aprox. 15-20-25-30 min), se încălzește puțin cam tare și pe aplicația de battery life îmi spune că am avut 40, 1 ° {Poate fi o problemă existențială?} (Dau funda pentru cel mai concret raspuns).

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Pai tu pe vara, la 30 minute de utilizare continua te astepti sa ramana la 32 grade?

| Protegent a răspuns:

Nu. Incalzirea telefoanelor este normala.

| Tuderlus a răspuns:

Spune si ce marca este telefonul. Dar de obicei telefoanele vara mai ales daca sunt niste telefoane cu procesoru mai slab se incalzesc foarte tare deci nu ai ce sa ii faci.