| NaomyTommy a întrebat:

Am o problema, acum 2 zile mi-a venit pe telefon (Samsung galaxi s4) o notificare ca trebuie sa imi schimb softul si l-am instalat dar nu imi place ca e urat e albastru nu e ca ala vechi normal si nu stiu cum sa il bag pe cel vechi am reformatat si telefonul sad si degeabacrying va rog un pic sa ma ajutati

sad sad crying

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NaomyTommy explică:

Am incercat si nu merge

| NaomyTommy explică:

Dar nu la fundal e albastru ci bara aia de notificări și tastele sunt altfel când intru la setări acolo și acolo e albastru parcă ar fi telf de bebe sad

| cristi2709 a răspuns:

Frate daca o sa iti iei versiunea veche o sa iti mearga mai incet telefonul daca chiar nu iti place culoarea albatra ia-ti o poza si pune-o ca poza de fundal ca nu se merita sa strici un telefon nou ca se pate si arde paca de baza si te costa sa il repari mai mult decat ai dat pe el