| NaomyTommy a întrebat:

Am o problema, acum 2 zile mi-a venit pe telefon (Samsung galaxi s4) o notificare ca trebuie sa imi schimb softul si l-am instalat dar nu imi place ca e urat e albastru nu e ca ala vechi normal si nu stiu cum sa il bag pe cel vechi am reformatat si telefonul sad si degeabacrying va rog un pic sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| TsonPing a răspuns:

Nu poti o data ce ai facut Update telefonui la Soft-ul nou! nu mai poti sa revii la Soft-ul vechi! Daca el iti recomanda sa faci update inseamna ca stie el de ce!