| Denisadraguta a întrebat:

Am o problema.Am telefon Vodafone mini smart si mi-am pus model dar l-am uitat... dupa cateva incercari mi-a aparut sa accesez contul google dar nici alea nu le mai stiu.Ce pot face? HELP! Dau fundtita!
PS.Scuze cateogoria dar e cea mai vizitata

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

In afara de wipe data factory reset din meniul recovery nu ai ce sa faci. Vei pierde toate datele din memoria telefonului nu si de pe sim sau cartel dar vei rezolva problema.
Apasa butonul power si tasta Volum + si restul ar trebui sa fie intuitive.
Totusi daca ai folosit o adresa de gmail de ce nu intri de pe PC sa incerci recuperarea?
Daca prin absurd telefonul nu iti apartine sfatul meu este sa il inapoiezi din simplul motiv ca poate fi gasit de politie extraordinar de repede si te mai alegi si cu necazuri, mi se pare ciudat sa nu mai stii adresa de gmail folosita la contul google si daca este vorba de parola se poate recupera usor on line de pe pc.