| Cristina_Popa_1981 a întrebat:

Buna TPU am o problema am un Huawei g8 abia aparut ...si am semnal full (cartela DIGI in el) la el dar cand sun o persoana de la contacte, acea persoana imi spune ca nu ma mai aude ori ca ma aude bine putin timp si dupa iar nu ma mai aude...

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Du-l in service... posibil sa fie o problema cu microfonul

| Cristina_Popa_1981 explică (pentru modjolica):

Eu spun sa zic:alo? da ce faci ...si la celalat capat se aude decat ''alo''

| Cristina_Popa_1981 explică (pentru modjolica):

Eu am luat telefonul din flanco si sa dai 18 milioane nu este o nimica toata... unde trebuie sa il dau ca sa se duca in service?

| modjolica a răspuns (pentru Cristina_Popa_1981):

Il duci la magazinul de la care l-ai cumparat si le spui ce are.Si ei iti vor spune daca ti-l pot repara pe loc sau daca trebuie sa-l duca in service. Oricum, v-a dura cam o saptamana sa-l repare

5 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Microfonul e problema

| Coman_Gabri_1978 a răspuns:

Buna. ai rezolvat problema? daca da, spune-mi si mie cum. am acelasi defect