| PrOsKiLL a întrebat:

Am o problema!

Am un telefon Alcatel one touch x pop si cand il pun la incarcat imi dispare semnalul nu mai pot fi sunat si nu pot sa mai sun pe nimenia, cat timp e la incarcat. pentru ca nu mai are semnal... ce sa'i fac?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i poti face altceva decat sa mergi la un service cu el.Este incarcatorul lui original?

| PrOsKiLL explică (pentru darrio2007):

Da ii incarcatorul lui original. l.am cumparat nou de la cosmote la abonament acum 1 saptamana... :thinking