| DoamnaGasca a întrebat:

Am o problema, astăzi mi-a venit factura la telefon de 345 de lei! Este o greșeală de la Orange? Precizez ca este cartela unei mătușe! Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, matusa ta sa se informeze la Orange. Poate fi o greseala ca ti-a trimis-o tie, daca aveti acelasi nume de familie si prenume, referitor la suma poate fi greseala sau nu, depinde ce a facut matusa ta. In orice caz da factura matusii, ea trebuie sa rezolve situatia.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te duci la Orange sa îi intrebi de ce are asa o sumă mare mătusa, o fi vorbit la linia erotică babalaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are mătușa?