| DianaHS21 a întrebat:

am o problemă, cartela mea de telefon este pe abonament, dar nu îmi merg datele mobile, ma puteți ajuta va rog.

Răspuns Câştigător
| Catalin175 a răspuns:

Pai, intrii la setari telefon, retele mobile, nume puncte de acces si apoi dai pe adauga. La nume scrii " Broadband 3G" si la apn scrii "broadband" si ar trebui sa iti mearga internetul. Astea sunt setarile.

9 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ai activat "Date mobile"? Ce retea esti? A mers vreodata netul? Numai bine!

| DianaHS21 explică (pentru Caro34):

Da, sunt pe Telefon, și nu nu a mers

| Catalin175 a răspuns:

Ai setarile de internet facute?

| DianaHS21 explică (pentru Catalin175):

Adică, ce setări?

| DianaHS21 explică (pentru Catalin175):

Mersi vai doamne nu știi cât m-ai ajutat

| Catalin175 a răspuns (pentru DianaHS21):

Cu placere! :*

| Catalin175 a răspuns (pentru DianaHS21):

Pai, intrii la setari telefon, retele mobile, nume puncte de acces si apoi dai pe adauga. La nume scrii " Broadband 3G" si la apn scrii "broadband" si ar trebui sa iti mearga internetul. Astea sunt setarile.

| AlexBV2002 a răspuns:

Trebuie sa activezi datele mobile! Numai prin activare o sa-ti mearga internetul!

| OlarBogdan1999 a răspuns:

Draga mea, ai telefon nou? Pe ce rețea ești?

| DianaHS21 explică (pentru OlarBogdan1999):

Nu, nu este nou îl am din iunie, sunt pe rețeaua Telekom