| NaruHina2000 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu (Samsung S4 mini). Mi-a umblat o prietena in setari si a facut in asa fel incat ecranul la aplicatii sa se vada pe invers ( ex: facebook: in loc sa am bara cu notificari, mesaje etc in ordinea de la pc, este pe dos). Cum fac sa revina la normal?

2 răspunsuri:
| RiasX a răspuns:

Incearca sa il aduci la valorile din fabrica folosind butoanele: power+volume sus si ca sa alegi apesi pe butonul de power si dai data/factory reset> yes-for all users... sau daca poti accesa setarile poti intra in ele in backup and reset> factory data reset

| csm2 a răspuns:

-> setari -> ecran -> si o sa gasesti acolo ce iti trebuie.