| kuroko1123 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă. sad De 2 luni caut o husa pentru telefonul meu, dar nu găsesc de care vreau eu. Telefonul este Huawei Ascend G510. Însă nu găsesc cu diferite modele. de exemplu : cu pinguin, maimuţă, minie... etc. [diferite desene]
Ştiţi cumva dacă sunt pentru acest gen de tel? unde aş putea găsi? thinking
Dau fundă.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca, inca, nu se fabrica ceea ce iti doresti tu.

| kuroko1123 explică (pentru Fabb):

M-am tot uitat, dar n-am găsit :-(.

| Fabb a răspuns (pentru kuroko1123):

Sigur nu o sa gasesti cu maimute sau ce vrei tu...dar sunt si alte modele frumoasewinking BAFTA!

| kuroko1123 explică:

Am văzut pe acolo din răspunsurile voastre şi vă mulţumesc, însă cum aş putea să cumpăr? Din Hong-Kong, sau china? straight face