| Kikiiii a întrebat:

Buna TPU.Am o problema! Eu am abonament la Orange, si am SMS nelimitat in retea.Doar ca de aseara nu mai am nici un mesaj.Imi explicati va rog, daca stiti ce are sau unde pot sa rezolv problema?
Va multumesc happy
[A.Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne intr-un mesaj privat numarul tau de telefon. Verificam situatia contului tau si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange helpers

2 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Du-te la un centru Orange si eu am avut aceeasi problema dar la Vodafone big grin

| Kikiiii explică (pentru y0nutz3ly):

Maine mi-am propus sa merg.Sau ma incolo.Iti multumesc happy