| nicole94 a întrebat:

Am Samsung Galaxy Chat B5330 ( touchscreen) si am sters din greseala imaginea de pe ecran cu ora si prognoza meteo+ orasul si am ramas decat cu google si aplicatii..Cum pot pune din nou imaginea cum era inainte? Si din meniu am sters tot din greseala doua aplicatii navigare si local si nu le gasesc nici in magazin play Unde le pot gasi? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Tine apasat pe homescreen si iti va aparea un meniu, alege optiunea Widgets si acolo vei gasi ceea ce cauti.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

1 răspuns:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Banuiesc ca te referi la Widgeturi, tine apasat pe ecranul principal si acolo selectezi ceea ce doresti. Acolo sunt mai multe Widgeturi.