| Rococo14 a întrebat:

Am Samsung Galaxy S3 Mini Cu Android 4.1.2. Stiu ca, normal, se poate actualiza la 4.2.2, dar pe mine nu ma lasa pentru ca spune ca dispozitivul este modificat. Stiti cumva la ce se refera ei cand spun ca este modificat? Pot, totusi, intr-un fel, sa mi-l actualizez? Mulțumesc dau funda! happy

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cu PC si Samsung Kies :

http://www.android.gs/......an-xxamg4/

| hp8510p a răspuns:

Cand se refera la "dispozitiv modificat" inseamna ca telefonul a fost rootat.Ai card in el? Esti sigur ca nu are root? Scoate cardul din el si da-i un restart...

| Rococo14 explică (pentru hp8510p):

Eu m-am schimbat de pe o retea pe alta retea. Presupun ca aceasta e problema, nu? Ce ar trebui sa fac atunci, daca de mult incerc sa fac actualizarea si nu ma lasa, adica nu acum am observat acest lucru.