| Rococo14 a întrebat:

Am Samsung Galaxy S3 Mini Cu Android 4.1.2. Stiu ca, normal, se poate actualiza la 4.2.2, dar pe mine nu ma lasa pentru ca spune ca dispozitivul este modificat. Stiti cumva la ce se refera ei cand spun ca este modificat? Pot, totusi, intr-un fel, sa mi-l actualizez? Mulțumesc dau funda!
P.S.: Eu m-am schimbat de pe o retea pe alta. Aceasta sa fie problema? Daca da, spuneti-mi va rog cum imi pot actualiza telefonul.

1 răspuns:
| BogdanBaltes a răspuns:

Telefonul este root?