| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca razboiul dintre Apple si android dureaza de cand lumea, si aici parerile sunt impartite, dar as dori totusi sa pun o intrebare. Momentan detin un iphone 4, dar doresc sa achizitionezun Samsung galaxy s3. Intrebarea mea este urmatoarea: merita sa dau 2600 de lei pentru acest telefon? Per total, este un telefon bun,?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Este un telefon mult mai bun decat iphone, poti vinde iphoneul cu 1000 lei sau mai mult daca e in stare perfecta atat functionalitate cat si aspect si poate iei si 1300 lei pe el si mai adaugi bani, se merita fiind cel mai bun telefon de pana acum. happy

| MaxKiller911 a răspuns:

DA,este cel mai bun in fata lui Apple

| radu75 a răspuns:

Este foarte bun, mai ales ca are android. stii la cati utilizatori a ajuns ANDROID? nu o sa ti vina sa crezi, fata de cateva zeci de milioane cu ios. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1UhGM2us8eA