| IonutPopa a întrebat:

am si eu o intrebare cum se comporta s3 mini la jocuri cu grafica inalta precum real racing 3? Dar la jocuri precum Temple run (1/2),subway surfers,...

Multumesc si dau fundawinking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Groaznic. Cel putin in realracing 3, si s2-ul si s3-ul mai agata. ce sa zic de mini, cand e sub ambele...

| AnonymousTPU007 a răspuns:

La Temple Run si Subway nu o sa ai probleme.La Real Racing 3 cred ca o sa sacadeze.winking

| biancaanamariat a răspuns:

Se comporta foarte bine, e super la jocuri, dar este recomandat de obicei un S2 sau S3 nu mini-urile. sper ca te-am ajutat. funda?