| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema: De curand, telefonul meu Orange Pasadena cu Android 2.3.6 (gingerbread), cumparat acum o luna de pe magazinul online Orange nu se mai incarca. Incarcatorul merge la alte telefoane, bateria la fel, se si incarca. Dar la telefonul meu nu. Cand e conectat incarcatorul iar telefonul este inchis, ledul acela albastru se aprinde dar nu se incarca, iar cand pornesc telefonull se stinge si tot nu se incarca? Care ar fi problema si ce as putea face cu el? Inafara de a-l duce la service ca nu prea vreau sa stau 2-3 saptamani fara telefon.

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Daca ai garantie te duci inapoi cu el si iti da alt telefon sau depinde ce problema are, poti sa il duci si la service dar stai fara telefon 1 saptamana!

| alextotal a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa-l returnezi.