| Mogoseanu_Nicu_1987 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Samsung I9205.Cand incerc sa il pornesc apare Logo-ul de la Samsung si se restarteaza din nou si tot asa face incontinuu.Si daca il pun la incarcat pe stins nu imi arata bateria ci incearca sa porneasca tot asa pana la logo-ul samsung.Nu intra in boot, doar in Download mode.Am fost cu el la doua service-uri si nimeni nu a reusit sa il repare prin resoftare.Va rog dati-mi un sfat. Unde pot gasi placa de baza pentu el daca nu reusesc sa-l repar din soft?

2 răspunsuri:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Buna incearca pe OLX.ro,LaJumate.ro poate gasesti acolo un telefon cu displayul spart sau pe www.ServiceTelefoane.ro