| Alle15 a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon Lg E435. Pana mai acum cateva zile imi incarca bateria normal,dar de ieri imi apare "incarcare inceata" si se incarca foarte greu, face 100% in 6 ore,aproximativ. Si desigur,se descarca cum ai clipi din ochi,imediat se duce bateria. Am bagat si alta baterie,si tot asa imi apare cand bag acumulatorul de incarcare. Imi scrie la notificare ceva gen " intensitatea acumulatorului este inceata din cauza provenientei de la...." si nimic nu-mi mai zice d-aici,asa ramane,si daca dau click pe link-ul asta nu-mi apare absolut nimic. Are cineva vreo idee care sa fie problema? O rezolvare, daca se poate? Ofer funda si vot. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Alle15 explică:

Am incercat si cu altul, tot asa scrie.

| stf a răspuns:

Eu cred ca acumulatorul este de vina, inecarca si cumparati altu nou, sigur va merge dar in acelasi timp asigurate ca bateria nu e stricata ca daca e stricata trebuie sa iti iei alta bateria noua la fel. tongue :*

| razvan81 a răspuns:

Daca si cu alt acumulator iti apare același mesaj, problema ar fi telefonul. Mai poti incerca cu alt incarcator. Succes