| Alle15 a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare. de ce imi apare incarcare inceata la telefon? Care e problema? Am bagat alt incarcator si alta baterie si aceeasi problema. Am un telefonul Lg e435 si imi scrie "Acumulatorul se incarca incet din cauza intensitatii provenite de la... " si numai scrie. Help me! big grin Funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Problema ta repetativă nu are altă variantă decât "o consultare tehnică/ soft" la un centru autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.