| LoCkEd96 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S6 cumparat de la Orange. Cand sunt acasa nu am semnal aproape de loc pe modul 4G (o linie de semnal foarte rar 2-3) iar cand il pun pe modul 3G am semnal aproape full. Trebuie sa ii fac ceva setari sau de ce? Inainte la un HTC One M8 aveam semnal bun pe modul 4G. Ce trebuie sa ii fac? Nu prea am semnal 4G bun pe nicaieri.

1 răspuns:
| DamianCS a răspuns:

Din experiență proprie pot spune că în ultima vreme Orange-ul s-a făcut de râs cu semnalul. Nu cred că e telefonul de vină, probabil rețeaua.