| ciprian1999 a întrebat:

Buna TPU am si eu un Samsung s8300 si am o problema. cand ascult muzica ruleaza 1-2 secunde si dupa aia nu se mai aude. l-am resetat dar tot aceeasi chestie. va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună! Probabil s-a întâmplat ceva la difuzor, dacă ai telefonul de mult timp, poate e de la praf, cine ştie ce are, mai bine du-l la reparat să fii sigur de ce are.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Cine stie de ce nu merge. Mai bine te duci la un GSM, si ti-l rezolva baietii!
Succes!

| ciprian1999 explică:

Multumesc mult pentru ajutor dar deja l-am dus si au spus ca nu pot sa il rezolve si l-am vandut. multumesc mult